16:30

Wesołych Świąt


Kochani! Razem z Misią chcę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych świąt w rodzinnej atmosferze, pełnych ciepła, pysznych potraw zarówno na dzisiejszej kolacji, jak i każdej kolejnej, uśmiechu na co dzień, pogody ducha i optymizmu, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, pięknych wspomnień oraz szczęścia na kolejne 12 miesięcy :)

16 komentarzy:

 1. Dziękuję i wzajemnie kochana! :)
  PS. chyba mamy podobne gusta, bo już raz widziałam u Ciebie tę samą sukienkę, którą mam ja. Teraz widzę, że mamy takie same sweterki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze w te święta dla Ciebie i dla psinki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy, wigilijny post ♥ Życzę spokojnego Bożego Narodzenia i odpoczynku. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. http://patrycjabunt.blogspot.com/ Zapraaszam na bloga , każdy komentarz i obserwacja jest mile widziana :) Bawię się w obserwacje za obserwacje :** <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super:)
  http://nattyseptember.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. a Ci Kochana przesylam miliony caluskow :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Czapka mikołaja musi być! :) Swoją drogą - u nas słoneczka zabrakło.. ale w drugi dzień świąt pojawił się śnieg - od razu zrobiła się odpowiednia atmosfera :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger