15:13

#inspirująceprofilenainstagramie


Hej!
Pora na kolejny wpis z serii #inspirująceprofilenainstagramie. Pewnie już to mówiłam, ale lubię go przygotowywać. Lubię dzielić się z Wami świetnymi profilami na instagramie i zawsze mam nadzieję, że w jakiś minimalny sposób pomogę autorom profili.
Zazwyczaj wybieram te mniej znane konta, które nie mają miliona k obserwujących, bo są dla mnie ciekawsze. Wiem, że przykładają się do każdego zdjęcia i publikują je, bo to lubią, bo faktycznie chcą inspirować.
Dzisiaj wybrałam nieco więcej profili niż zazwyczaj z różnych kategorii.Nie obserwuję zbyt wielu profili dotyczących jedzenia, ale ten uwielbiam. Każde ciasto czy tort wyglądają wyjątkowo, mają w sobie coś z małego dzieła sztuki. Często też oglądam zdjęcia i myślę sobie, na jaką okazję zamówiłabym sobie akurat to konkretne ciacho. Widać, że autorka wkłada w pracę całe serce. 


Powiem Wam szczerze, że wystrzegam się kont, na których dominują zdjęcia dzieci. Są zwykle zbyt przesłodzone i wcale nie wywołują u mnie pozytywnych emocji. Ten profil jest jednak inny. Wszystko w nim jest dla mnie wyważone, a co za tym idzie, piękne. Podoba mi się prostota na zdjęciach, która od razu przykuwa moją uwagę.


Jest to jeden z moich ulubionych profili, bo dominuje na nim fotografia... kubka z kawą. Aż nie mogę wyjść z podziwu jak pięknie można zaprezentować kawę, czyli rzecz... absolutnie normalną, zwyczajną, codzienną. Każdą pojedynczą fotografią się zachwycam i mam nadzieję, że sama kiedyś zrobię chociaż w 10% tak dobre zdjęcie jak autorka tego profilu. 


Profil typowo kosmetyczny, ale przez to inspirujący. Dominuje na nich biel, ale profil nie jest przez to nudny. Widać, że Natalii zależy, żeby profil pozostał spójny, ale też żeby żadne zdjęcie nie było takie samo jak poprzednie. Poza tym lubię autorkę także jako blogerkę.Profile wnęrzarskie darzę szczególną sympatią. Oglądanie całych pokoi, czy nawet fragmentów stołu,biurka, czy wanny sprawia mi niesamowitą frajdę. Wyobrażam sobie wtedy, jak będzie wyglądać moje gniazdko. Myborhouse to profil, na którym panuje super klimat. Wnętrza są przytulne, ale nie panuje w nich przesadny minimalizm.Profiil ten odkryłam niedawno, ale z miejsca przypadł mi do gustu. Panuje na nim lifestylowy klimat, czyli każdy znajdzie tam coś dla siebie. Mnie oczywiście najbardziej przypadły do gustu zdjęcie kawy :) 
 


I jeszcze jeden fantastyczny profil. Sylvia dodaje piękne, jasne i minimalistyczne zdjęcia, które nie wiem czemu, ale mnie już lekko przywodzą na myśl zimę i święta. Znalazłam tam masę świetnych ujęć kawy, ubrań oraz jesieni. 

To wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że zafundowałam Wam sporą dawkę inspiracji. 
Dajcie znać, czy kojarzycie już te profile, czy dopiero będziecie je odkrywać. 

Pozdrawiam serdecznie!

12 komentarzy:

 1. Z wszystkich wymienionych profili znam tylko jeden, ale bardzo chętnie przyjrzę się też reszcie. Fajnie, że promujesz u siebie innych, bo to bardzo miły gest, na którego nie każdego stać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przejrzeć bo nie znam żadnego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za dawkę inspiracji i nowych ciekawych miejsc na IG ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. z tych wszystkich profili znam tylko fixation, uwielbiam jej zdjęcia :) chętnie przejrzę inne profile :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję, że znalazłam się w tym gronie :*
  Znam tylko @czarnaewcia, ale z chęcią przyjrze się pozostałym profilem :)
  ryszawaa

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie znam żadnego z tych profili !

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie piękne profile, muszę zajrzeć do dziewczyn, bo niektórych nie znam ;)
  Swoją drogą, nie przepadam za nadmiernie idealnymi instagramami, lubię jak na koncie coś się dzieje. Takie wyidealizowane do granic możliwości konta wieją mi trochę fałszem ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę zajrzeć bo nie znam żadnego :D

  OdpowiedzUsuń
 9. myborhouse to profil, który najbardziej do mnie przemówił :) Jednakże każdy, który pokazałaś ma swój urok :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale piękne profile, inspirujące, ciekawe, na pewno kilka z nich zaobserwuje. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger