19:19

Sukienka w kratkę


Hej!
Dzisiaj będę się żalić, chociaż bardzo tego nie lubię, ale jest mi wyjątkowo przykro, dlatego stwierdziłam, że... muszę się wygadać. Doświadczam ostatnio braku szacunku do mojego czasu. Ludzie często piszą mi na ostatnią chwilę, że lekcje ze mną jednak się nie odbędą lub, co gorsza, gdy już jestem pod ich domem. Mam wrażenie, że nawet przez chwilę co niektórym nie przemknie, że... dezorganizują mi dzień. I oczywiście wiem, że czasem coś nam wypada, że w życiu różnie bywa, ale wątpię, że wielkie życiowe rewolucje odbywają się dwa razy w miesiącu...


Długo przyjmowałam takie wiadomości w ciszy, ale wiecie co? Mam dosyć. Bo ja też chcę coś zrobić, ogarnąć w domu, wyspać się, czy znaleźć czas np. na podróż, ale wielokrotnie nie mogę, bo chcę pozostać fair wobec moich uczniów i jeżdżę często wzywana na ostatnią chwilę, bo dziecko zapomniało o sprawdzianie. Dlatego jest mi tak bardzo przykro...


Planuję więc małą rewolucję, a jeśli nie zakończy się ona sukcesem, to... zajmę się czymś innym. Mam 24 lata, jestem gotowa do pracy, więc myślę, że los będzie wobec mnie łaskawy :) Trzymajcie proszę za to kciuki.


A dzisiaj znowu jestem damą w czerwieni. Płaszczyk idealnie współgra mi z sukienką z Lidla. Widać na niej delikatne paseczki w czerwonym kolorze, dlatego pomyślałam, że uzupełnię je właśnie tym płaszczem. Kupiłam ją dobry miesiąc temu. Powiedziałam sobie, że musi być moja, jak tylko zobaczyłam ją w gazetce, bo jest taka... idealna dla mnie. Łączy w sobie moje dwa ulubione elementy garderoby, czyli koszulę oraz sukienkę, a poza tym jest w kratkę... Idealnie pasują mi do niej czarne kozaki i rzadko dopieram do niej inne buty. Żeby ciut rozweselić całość, postawiłam na najbardziej charakterystyczną czapkę, jaką posiadam, czyli pandę.

 sukienka - Lild
płaszczyk - second hand
buty - CCC
torebka - Sinsay

Pozdrawiam serdecznie!

7 komentarzy:

 1. A co do braku szacunku do czasu, jaki poświęcamy innym, ostatnio zdarza się to nagminnie i naprawdę nie wiem, z czego to wynika. Czy z wychowania, czy z braku empatii i pomyślenia, jak on by się w takiej sytuacji poczuł, czy z tego, że wszyscy teraz wszystko chcą mieć już, położone na tacy, czy ze wszystkiego naraz plus jakiś innych pobudek. Ale nie dziwię się, że masz zamiar coś z tym zrobić. Trzymam kciuki za powodzenie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały zestaw miodzio. A ludzie, cóż...

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna ta sukienka :) i trzymam kciuki, warto powalczyć o siebie, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cute beanie!

  https://dinamighty.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna stylizacja. I genialna czapka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna stylizacja , świetne buty :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger