13:57

Maxi nadal w akcji


Cześć Kochani!
Wrzesień sprawił, że złapałam niesamowitego lenia. Spodziewałam się pięknego początku jesieni, który podziała na mnie motywująco, a uzyskałam odwroty efekt. Każdy deszczowy dzień sprawiał, że mój poziom energii spadał w dół i teraz ciężko jest mi powrócić na wcześniejsze tory i wykrzesać z siebie więcej energii. Nie motywują mnie też wszyscy dookoła, którzy mówią, żebym odpoczywała póki mogę. Ale... nie da się odpocząć czy wyspać na zapas.


W nieco ładniejsze dni, kiedy nie pada i słonko nieśmiało wychodzi zza chmurek, lubię wyjść chociaż na krótki spacer. Nie jest to dla mnie takie łatwe, jak można by przypuszczać, ale staram się mimo wszelkich ograniczeń przejść się chociaż kawałek. Potem mam wrażenie, że po prostu czuję się lepiej i lżej. Mam ogromną nadzieję, że pogoda pozwoli nam na częste spacery z wózkiem. Już sobie wyobrazam jak w trójkę przemierzamy piękny, złoty park i korzystamy z chwil tylko dla nas.
 

Strój z dzisiejszego wpisu sprawdził się podczas nieco cieplejszego dnia. Wybraliśmy się właśnie wtedy na szybki spacer po starówce z Rosie. Postawiłam na spódnicę maxi, z którą póki co ciężko mi się rozstać, ale wiem, że niedługo będzie musiała trafić do piwnicy. Dobrałam do niej białą koszulę w rozmiarze 52. Świetnie wygląda związana i nie sprawia wtedy wrażenia tak olbrzymiej. Na ramiona zarzuciłam kamizelkę z Lidla. Świetnie sprawdza się właśnie podczas takich przejściowych temperatur, kiedy ciężko jest stwierdzić, czy już jest zimno, czy nadal w miarę ciepło.


Pozdrawiam serdecznie!

9 komentarzy:

 1. Pięknie wyglądasz :) Naprawdę pasuje do Ciebie czerwona szminka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny brzusio :)
  To prawda, że nie da się wyspać i odpocząć na zapas, ale jednak korzystaj póki możesz i nie miej wyrzutów sumienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "wyśpij się na zapas" - to najgłupsze stwierdzenie, jakie kiedykolwiek wymyślono i pamiętam, jak bardzo mnie ono irytowało :D.
  Przepiękny brzuszek <3.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lenia i ja złapałam :D Wyglądasz pięknie w tej spódnicy. Stylizacja maskuje Twój brzuszek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wyglądasz w tej stylizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się ta kamizelka, spódnice maxi to nie moja bajka

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny zestaw na cieplejszą jesień. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger