23:30

Współpraca

Różowa Szminka to w głównej mierze blog poświęcony stylizacjom oraz urodzie, jednak ukazują się na nim także wpisy podróżnicze, inspiracje oraz ogólnie rozumiany lifestyle. Posiada on niezbyt duże grono odbiorców, jednak pozostają oni aktywni zarówno w komentarzach pod wpisem jak i na mediach społecznościowych.
Wszelkie propozycje współpracy proszę kierować na adres: zienka@op.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Pocztę sprawdzam kilka razy dziennie. 
Nie podejmuję się publikacji podesłanych tekstów na temat kosmetyków. Nie ukrywam wad produktów i jeśli dana rzecz okaże się być bublem, to przedstawię to we wpisie.
Nie podejmuję się testów próbek, wysłane kosmetyki muszą być pełnowymiarowe.
Zastrzegam sobie prawo do co najmniej 3tygodniowych testów kosmetyków - szybszy wpis nie wchodzi w grę. Pozostaję uczciwa względem czytelników i nie zaprezentuję im produktu, którego nie znam.
Formy współpracy:
- współpraca barterowa
- recenzja kosmetyków 
- relacja z wydarzeń kulturalnych na blogu 
- konkurs 
- wpis sponsorowany 
- baner dostosowany do bloga 
- inne 

Blog: 835 obserwatorów
Instagram:2062
Youtube: 151 subskrypcji 

Pozostaję aktywna także na stronie dresscloud - 122 obserwatorów oraz modna polka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger