O mnie

Hej! Mam na imię Paulina i pochodzę z Płocka, jednak na co dzień mieszkam w Olsztynie, gdzie studiuję filologię germańską. Szybko się nudzę, dlatego ciągle próbuję coraz to nowych rzeczy. Książki, sport, kuchnia, postcrossing to tylko kilka z moich zajęć. Najchętniej spędzam czas w podróży. Poznawanie nowych miejsc, smaków, zapachów jest czymś, co uwielbiam.

W życiu cały czas towarzyszy mi motto, że warto spełniać marzenia oraz, że warto dostrzegać drobiazgi, bo to one sprawiają, że wszystko jest wyjątkowe.
Blog jest owocem moich małych zamiłowań do zakupów, strojenia się i pięknych rzeczy. Nie znajdziecie tutaj idealnej codzienności zakrapianej bielą, wypełnionej zegarkami DW, ostatnimi trendami i kampaniami Lorda Somersby. Moją stronę wypełnią natomiast zdjęcia z życia studentki, wpisy kosmetyczne, recenzję, kartki z pamiętnika turystyki i trochę ubraniowego misz maszu :)

Pierwszy post pojawił się 23 czerwca 2011r.

1 komentarz:

  1. hey Paulina, wlasnie znalazlam twoj blog i jest naprawde super! :) Trzymaj tak dalej

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff