21:15

Bluzka w czerwone wzorki


Hej!
Wczoraj naszło mnie na pewną refleksję. Czy wyrażenia "musimy się spotkać", "wpadnijcie do nas", i wszelkie pokrewne są faktycznie tylko zwrotem grzecznościowym, a wypowiadająca je osoba tak naprawdę marzy, aby do tego spotkania nie doszło. Moje doświadczenia wskazują na to, że jednak tak jest. Niestety w tym temacie bywam naiwna, bo kiedy sama słyszę hasło "musimy się spotkać" od razu zastanawiam się, kiedy do owego spotkania mogłoby dojść, w jakim miejscu, z kim jeszcze. A potem nadchodzi rozczarowanie, bo przecież w planach drugiej osoby wcale nie zostaliśmy uwzględnieni.


Pojawia się zatem pytanie, jak odróżnić "musimy się spotkać" prawdziwe od fałszywego? Zapytać wprost? Każdy przecież się wyprze. Więc jak? Może Wy macie swoje sposoby?


Dzisiejszy strój stworzyłam z czterech elementów. Główną rolę gra bluzka w czerwone wzorki, którą już Wam kiedyś pokazywałam. Bardzo się z nią lubię, bo chociaż jest zabudowana, to jednak uważam ją za bardzo kobiecą. Do tego dobrałam czarne spodnie i buty w tym samym kolorze. Chociaż całe życie chodzę w płaskich butach, to jednak lubię czasem założyć coś na obcasie, bo czuję się wtedy od razu jakoś inaczej.

Bluzka - second hand
spodnie - New Yorker
torebka - Fabiola
buty - no name


Pozdrawiam serdecznie!

14 komentarzy:

 1. Wyglądasz świetnie! Bardzo mi się podoba taka stylizacja.
  Jeśli chodzi o spotkanie to zawsze rzucam coś w stylu: "W czwartki mam wolne" albo "Może pasuje Ci w ten piątek?" Staram się proponować możliwie bliski termin, który mam wolny. Jeśli ta osoba w jakikolwiek sposób daje odczuć, że ją to interesuje, np. zaczyna negocjować - bardziej pasuje mi wtorek, to wiem, że chce się spotkać, jeśli mówi, że się odezwie albo że rzecz przemyśli, raczej nie jest zainteresowana spotkaniem i powiedziała tak, bo wypadało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądasz bardzo elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wszystko ze sobą połączyłaś! ;) wyglądasz bardzo kobieco i elegancko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. zachwycam się tym zestawem - jest bardzo elegancki i kobiecy! I naprawdę Ci dobrze w takim zestawieniu :)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 5. Super stylizacja ;-) Taka w moim stylu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa bluzka i bardzo fajnie ją zestawiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna ta bluzka fajnie wygląda z tymi spodniami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak można mieć na każdym zdjęciu dokładnie tą samą minę? :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za to, że jesteście! Jeśli jesteś anonimem podpisz się imieniem lub przezwiskiem, będzie mi łatwiej odpowiedzieć. Proszę mnie nie zapraszać do wymian na obserwatorów i na blogi, bo zacznę gryźć.

Copyright © 2016 różowa szminka , Blogger